Strona główna         Przeczytaj zanim dodasz stronę         Jak dodac wpis         Napisz do administratora

« Strona Główna / Turystyka / Aktywny wypoczynek


» Narty

Jest to serwis internetowy jednego z działów firmy Primoris Sp. z.o.o. – Primoris Travel. Dział ten zajmuje się organizacją turystyki, posiada wpis w rejestrze pośredników turystycznych i organizatorów turystyki prowadzonym przez Marszałka woj. Podkarpackiego. W zimowej ofercie Primoris Travel proponuje wyjazd m.in. na snowboard i narty Austria , Szwajcaria, Włochy. Jeśli planują Państwo wyjazd na narty w Alpy Szwajcarskie na stronie tej znajdą Państwo informacje o propozycji jaką oferuje Primoris Travel.

www: http://www.primoris-travel.pl/

:: Narty | link nie działa/spam?


» Drawa kajaki

Na ekwipunek pływający składają się nie tylko łodzie i wiosła, ale także sprzęt asekuracyjny i ratunkowy. Jeżeli jesteśmy w stanie, postarajmy się wybierać najlepszy sprzęt bowiem niewygodne siodełko, wiosło ocierające skórę, czy nieszczelny kajak nie uprzyjemnią nam wędrówki. Poza tym jest to jeden z najważniejszych warunków bezkolizyjnego uprawiania turystyki kajakowej. Polecamy firmy, gdzie wypożyczanie kajaków są bardzo profesjonalnie przygotowane.Kajakiem nazywamy mały statek wodny, w którym ekipa siedzi przodem do kierunku poruszania się i korzysta z wioseł dwu-piórowych nie przystawionych o narzędzie zamocowane do łodzi. Najlepiej w naszym przypadku sprawdza się kajak turystyczny najczęściej widoczny przy rzekach nizinnych, zbudowany z tworzyw sztucznych oraz nieugięty na kolizje. Trzeba orzec czy korpus kajaka nie jest pęknięty, w ten sposób ustrzeżemy się od nieprzewidywalnych przecieków. W następnej kolejności sprawdzamy niezatapialność kaja

www: http://www.podrawie.pl/

:: Drawa kajaki | link nie działa/spam?


» czarter jachtĂłw

Czarter jachtów na Mazurach tylko z firmą Genaker. Nasza firma oferuje czartery jachtów na Mazurach, nasz port znajduje się w miejscowości Giżycko. W ofercie następujące jachty: Libra 30, Antila 26, Antila 22 oraz Twister 800. Wszystkie jednostki pływające są kompleksowo wyposażone i posiadają pełne ubezpieczenie. Dysponujemy także własnym portem i parkingiem strzeżonym, gdzie możecie Państwo zostawić swój samochód. Czartery na Mazurach, czartery jachtów w Giżycku zapraszamy.

www: http://www.genaker.pl /

:: czarter jachtĂłw | link nie działa/spam?


» Wypoczynek egzotyka

Wybierając się na wakacje możemy poszukać noclegu na swoją rękę lub odwiedzić biuro podróży Warszawa. W takim biurze możemy zwykle wybierać w różnego typu ofertach, w zależności od zasobów majątkowych jakie jesteśmy w stanie przeznaczyć na ten cel. Zwykle są to oferty stylu last minute narty lub innego podobnego stylu. Zwykle w cenie są wliczane róznego rodzaju dodatki i warto z nich korzystać ponieważ kupno ich na miejscu w osobnej katalogu usług/produktów ma możliwość być znacznie droższe. Mowa tu np o opcji ,karnet w cenie" na basen czy także stok narciarski. W czasie targów turystycznych można przeważnie porónać wiele ofert, a każde narty biuro podróży posiada wiele pubudzających ciekawość ofert na wyjazdy w polskie i zagraniczne rejony Europy i Ziemi. Kilka biur posiada również własne

www: http://veranotravel.pl/

:: Wypoczynek egzotyka | link nie działa/spam?


» Wynajem samochodĂłw

Serwis został utworzony w celu ułatwienia Państwu samodzielnego dokonywania rezerwacji lotniczych ,hotelowych i samochodowych. Za jego pośrednictwem możecie w jednym miejscu śpiesznie i bezpiecznie zaplanować Waszą eskapadę. Korzystając z naszego serwisu wynajem samochodów na terenie Polski zajmie Państwu parę minut. Do dyspozycji oddajemy prosty w obsłudze formularz do zgłodzenia preferencje wynajmu pojazdy samochodowe. A przy tym na portalu znajduję się oferty wielu biur podróży odnośnie wczasów a też szybko wyszukiwarka z możliwością rezerwacji miejsc w hotelach. Zapraszamy do zapoznania się z widokami na najbliższe czasy naszego portalu.

www: http://www.samolotyihotele.pl/

:: Wynajem samochodĂłw | link nie działa/spam?


  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |Wpisów: 37543 Podkategorii:  2047 qlWeb