Strona główna         Przeczytaj zanim dodasz stronę         Jak dodac wpis         Napisz do administratora

« Strona Główna / Zdrowie / Botox


» Botox

Esteuroda to miejsce medycyny estetycznej gwarantuj±ce wszystkim klientom najlepsz± jako¶ć usług. Do najpowszechniejszych zabiegów należy botox, mezoterapia a także specjalistyczne peelingi medyczne. Wszystkie zabiegi wykonywane s± najlepszej klasy sprzętem. Zapraszamy.

www: http://www.esteuroda.pl/

:: Botox | link nie działa/spam?


» Botoks Warszawa

W każdym wieku warto zadbać o swoj± urodę i postarać się zachować młody, ¶wieży wygl±d na długie lata. Pomoże w tym Państwu nasz gabinet medycyny estetycznej, oferuj±cy szereg zabiegów kosmetycznych dla osób w każdym wieku. Zachęcamy do konsultacji z naszymi profesjonalnymi doradcami.lipoliza warszawaNasz Gabinet medycyny estetycznej oferuje kompleksowe zabiegi z szeroko rozumianego zakresu zdrowia i urody. Z nami zachowasz zdrowy i młody wygl±d na długie lata. Konsultacje z profesjonalnymi lekarzami z niezbędnymi kwalifikacjami w zakresie medycyny estetycznej pozwol± Państwu na dobór najlepszych do danej sytuacji zabiegów. W naszej ofercie znajduj± się m. In. Depilacja laserowa, botox, lipoliza, fotoodmładzanie, czy endomasaż limfatyczny.

www: http://www.anamedica.pl/

:: Botoks Warszawa | link nie działa/spam?


» Sculptra

Zabieg SCULPTRA jest jedynym zabiegiem medycyny estetycznej, który ma możliwo¶ć być porównywany do liftingu bezoperacyjnego twarzy, powoduj±c jędrno¶ć i napięcie skóry. Polega na deponowaniu w tkankę tłuszczow±, podskórnie mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i L-karnityny. Trwałe usuwanie owłosienia, fotoepilacja i epilacja IPL to wygoda, bezpieczeństwo i dyskrecja. Usuwamy w metodę bezbolesny i bezstresowy wszystkie style włosów z każdej czę¶ci ciała.

www: http://www.estmedica.pl/

:: Sculptra | link nie działa/spam?


  Strona: :  1 |Wpisów: 37543 Podkategorii:  2047 qlWeb