Strona główna         Przeczytaj zanim dodasz stronę         Jak dodac wpis         Napisz do administratora

« Strona Główna / Biznes / Gastronomia


» SprzÄ™t gastronomiczny

Gastro-Tech Lubin - Sprzęt gastronomiczny - jest firm± powstał± na bazie zakładu naprawy i serwisu urz±dzeń gastronomicznych i chłodniczych. W chwili obecnej prowadzimy działalno¶ć w zakresie sprzedaży urz±dzeń gastronomicznych w przedziale od barów po restauracje kategorii "LUX". Zapewniamy jednocze¶nie serwis oraz profesjonalne doradztwo. Jeste¶my przedstawicielem m.in. takich firm jak Stalgast, Hendi, Rational, Fagor, Edesa, Unox, Egaz, Kromet, Silanos, RM Gastro, które z pewno¶ci± spełni± Państwa oczekiwania. W naszej ofercie znajduj± się także urz±dzenia używane.

www: http://www.gastro-tech.com.pl/

:: SprzÄ™t gastronomiczny | link nie działa/spam?


» Piotr KrĂłlak - Catering

Oferujemy i specjalizujemy się w daniach z grilla, stoły biesiadne w stylu wiejskim oraz dania sugerowane przez klienta. Proponujemy również niespodzianki na imprezy okolicznosciowe w postaci pieczonego prosiaka, pieczonego dzika, pieczonego indyka. Hurtownia

www: http://piotrkrolak.pl/

:: Piotr KrĂłlak - Catering | link nie działa/spam?


» Asortyment szkĹ‚a dla gastronomii

szklo dla gastronomii Jeste¶ projektantem wnętrz? Doradzasz, jak urz±dzać dom? Może po prostu chcesz być na bież±co? Nie ma najmniejszego problemu. Serwis o szkłach do gastronomii przybliży Ci wszystko, co warto wiedzieć na ten temat. Poczytaj, bo warto!

www: http://www.szklodlagastronomii.pl/

:: Asortyment szkĹ‚a dla gastronomii | link nie działa/spam?


» Hotele i restauracje

Hotele Restauracje Warszawa to serwis po¶więcony obiektom hotelarskim i gastronomicznym na terenie Warszawy, Mazowsza oraz Polski. Strona zawiera ciekawostki ze ¶wiata hotelarstwa, gastronomii. W serwisie znajdziecie także ciekawe odno¶niki powi±zane z turystyk± oraz branż± horeca. Ponadto każdy z użytkownikó strony ma możliwo¶ć zamieszczenia własnego lokalu lub obiektu noclegowego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do skorzystania i zapoznania się z prezentowanymi materiałami.

www: http://www.hotelerestauracje.waw.pl/

:: Hotele i restauracje | link nie działa/spam?


» Zdrowe odĹĽywianie w pracy

Można odnie¶ć wrażenie, że w wielu firmach w Poznaniu nie ma zwyczaju robienia przerw na obiad. Pracownicy przynosz± jedzenie ze sob±, albo robi± sobie skromne danie już w pracy i konsumuj± go na miejscu. Posiada to oczywi¶cie swoje dobre i złe strony. Z jednej strony pracownicy oszczędzaj± swój czas wolny, jako że długie przerwy zazwyczaj s± odejmowane od czasu pracy. Z drugiej strony takie pospieszne jedzenie jest mniej pożywne - wiele osób zadowala się zup± z paczki, albo innego rodzaju równie odżywczym przysmakiem. Istnieje na to jednakże dobry sposób. Otóż wiele barów zapewnia catering dla firm proponuj±c spore rabaty od swoich zwykłych cen. Jeżeli w danej firmie jest zatrudnionych choćby kilka osób, można się z nimi porozumieć i razem zamówić smaczne i pożywne posiłki dostarczane codziennie do miejsca pracy. Mog± to być w zasadzie dania każdego rodzaju - kanapki, dania ciepłe lub zimne - nie ma ograniczeń. Sug

www: http://ambrozje.naczelna.pl/

:: Zdrowe odĹĽywianie w pracy | link nie działa/spam?


  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |Wpisów: 37543 Podkategorii:  2047 qlWeb