Strona główna         Przeczytaj zanim dodasz stronę         Jak dodac wpis         Napisz do administratora

« Strona Główna / Komputery / hosting


» Co to jest FTP?

Nierzadko można wyszukać w sieci Internet ogłoszenie spółki, która zajmuje się usługami hostingowymi. Głosi ono, że firma oferuje hosting ftp. Niemniej jednak co może oznaczać tajemniczy skrót ftp? Z angielskiego wyja¶nia się go jako Protokół Transferu Plików (Files Transfer Protocole) - to nam jednak nic nie wyja¶nia. FTP pozwala na transfer - czyli przesyłanie - plików na linii serwer-klient bez podawania hasła. Można się zalogować na host przykładowo. za podaniem adresu e-mail. Ma on bardzo dług± historię. Pierwsze pomysły na tego typu protokół pojawiły się już w 1971 roku i zostały rozwijane przez lata 70. i 80. XX w. Jak widać protokół kontroluje się do dzi¶. Jest łatwy w obsłudze, zwyczajny do zrozumienia. Dosłownie niezaawansowany użytkownik jest w stanie poj±ć zasady jego funkcjonowania. Konta ftp s± chętnie wykorzystywane poprzez różnego rodzaju spółki. Czy może istnieć złe albo dobre ftp? Jest to kwestia sporna. Hosting ftp zwyczajnie przekaz

www: http://www.abajt.eu/

:: Co to jest FTP? | link nie działa/spam?


» darmowy hosting plikĂłw

Fileimport.com to nowy serwis, na który możesz skopiować własne pliki i np. wysłać znajomym. To bezpłatny serwer plików który zależnie od konta darmowe, zarejestrowany, premium... hostuje pliki 50, 100, 200MB. Dzięki serwisowi, możesz już bez problemów wysyłać pliki znajomym, wrzucać linki do plików na fora czy wytworzyć indywidualne archiwum plików, albo kopie zapasowe. Zapisz się już dzi¶ w serwisie oferuj±cym darmowy hosting plików.

www: http://www.fileimport.com/

:: darmowy hosting plikĂłw | link nie działa/spam?


» Hosting

Portal www ukazuje pełne oblicze usług utrzymywania stron internetowych WWW. Hosting seo pokazuje co jest ważne w hostingu stron, na co zwracać uwagę, niemniej jednak też tłumaczy co różnorodne pojęcia oznaczaj±. W naszym serwisie przedstawiamy różnorodne artykuły, które posiadaj± bardzo ważne znaczenie w biznesie internetowej, niemniej jednak także różnorodne publikacje o Linuxie. Zapraszamy do przeczytania naszych publikacji zwi±zanych z hostingiem.

www: http://www.hosting-seo.net/

:: Hosting | link nie działa/spam?


  Strona: :  1 |Wpisów: 37543 Podkategorii:  2047 qlWeb