Strona główna         Przeczytaj zanim dodasz stronę         Jak dodac wpis         Napisz do administratora

« Strona Główna / Komputery / serwer


» serwer

http://www.ideal.plDobry serwer potrzebny jest dla prawidłowego funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy. Gromadzone dane wymagaj± odpowiedniego urz±dzenia. Serwery ideal.pl zapewniaj± bezpieczeństwo, stabilno¶c i niezawodno¶ć. Serwer to urz±dzenie współpracuj±ce z innymi komputerami - ta cecha pozwala na wymianę i przegl±danie zasobów, odpowiednia konfiguracja i wysokiej jako¶ci elementy pozwalaj± uznać serwery ideal.pl za niezawodne.

www: http://www.ideal.pl/

:: serwer | link nie działa/spam?


» darmowy hosting zdjęć

Darmowy hosting zdjęć dla Twoich plików. ImgHost.pl sprawdza się bardzo dobrze przy zamieszczaniu obrazków na forach dyskusyjnych (podczas pisania postów), aukcjach (można zupełnie za darmo dodać kolejne zdjęcia przedmiotu na aukcji) i blogach (umieszczać swoje fotki na blogu internetowym). Można również wysyłać swoje zdjęcia znajomym, a nawet stworzyć rodzinny album zdjęć! Anonimowi użytkownicy mog± tylko zamieszczać zdjęcia, natomiast zarejestrowani maj± pełn± kontrolę nad tym co i kiedy umie¶cili, mog± je kasować/edytować swój album zdjęć.

www: http://www.imghost.pl/

:: darmowy hosting zdjęć | link nie działa/spam?


» Administracja serwerem linux

Najwyższej jako¶ci usługi informatyczne z zakresu administrowania serwerami komputerowymi, w skład których wchodzi ich konfiguracja, hosting, dbanie o prawidłowo¶ć działania oraz bezpieczeństwo danych. Pracujemy w oparciu o bezpłatne i niezawodne systemy Linux i Unix. Dodatkowo prowadzimy serwis komputerowy, diagnozujemy i naprawiamy sprzęt, instalujemy i konfigurujemy oprogramowanie, w tym systemy operacyjne, zajmujemy się tworzeniem sieci komputerowych oraz wieloma innymi czynno¶ciami zwi±zanymi z komputerami.

www: http://www.netbe.pl/

:: Administracja serwerem linux | link nie działa/spam?


  Strona: :  1 |Wpisów: 37543 Podkategorii:  2047 qlWeb