Strona główna         Przeczytaj zanim dodasz stronę         Jak dodac wpis         Napisz do administratora

« Strona Główna / Transport / Transport osobowy


» zabieram.pl

zabieram.pl to serwis dla szalonych podróżników. Z jednej strony został on stworzony z myślą o młodych ludziach, którzy w niekonwencjonalny sposób chcą zwiedzić świat, z drugiej strony o ludziach, którzy codziennie pokonują określoną trasę a w ich samochodach jest kilka wolnych miejsc. Zapraszam.

www: http://www.e-nastopa.pl/

:: zabieram.pl | link nie działa/spam?


» PrzewĂłz osĂłb

Zazwyczaj zdarza mi się podróżować po Wrocławiu. Nie tylko samochodem, lecz również środkami komunikacji miejskiej. Widzę też niedawno w naszej stolicy wiele samochodów oznaczonych „przewóz osób". Do niedawna myślałam, że jest to inna forma taksówki, jednakże okazuje się, że nie do końca. Taksówkarze warszawscy to osoby, które dostają licencję z Urzędu Aglomeracje i tylko taka pozwolenie uprawnia ich do funkcjonowania jako taxi. Jak się okazuje nie jest to do końca korzystne, ponieważ wyrobienie takiej certyfikatów jest bardzo żmudne i czasochłonne, a nie daje wymiernych dochody. W związku z tym kilka firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw obchodzi wymóg posiadania owej licencji i funkcjonuje pod szyldem przewóz ludzi. Daje to więcej swobody, natomiast należy być bardzo ostrożnym wsiadając do takiego przewoźnika. Może on, ale nie musi, być przeszkolonym ze znajomości miasta i nie za

www: http://www.warsawlimoservice.pl/

:: PrzewĂłz osĂłb | link nie działa/spam?


» przewozy holandia

http://www.tacconi.plPrzewozy z Poska - Holandia. W Holandii i Belgii dowozimy pasażerów w dowolne miejsce. Dodatkowo na terenie Niemiec możemy dowieść pasażerów do miejscowości znajdujących się opodal trasy. Bezpieczny i solidny przewoźnik. W Polsce dowozimy do prawie wszystkich miejscowości w części zachodniej i północnej kraju.

www: http://www.tacconi.pl/

:: przewozy holandia | link nie działa/spam?


» Kolej Wrocław

Dworzec zachwyca, oraz intryguje. Właśnie dlatego oddaliśmy do waszego użytku, stronę poświęconą tej fascynującej budowli. Dzięki nam poznasz ważne informacje, ciekawostki i aktualny rozkład jazdy. Dowiesz się też więcej o ostatnich parowozach.

www: http://pkp.wroclaw.pl/

:: Kolej Wrocław | link nie działa/spam?


» Kurier rowerowy

Blog poświęcony jest wyjątkowym i intrygującym ludziom jakimi są kurierzy rowerowi. Porusza zagadnienia nowej subkultury jaką tworzą, , a ponadto ich miejsca w społeczeństwie. Na blogu znajdują się między innymi opisy różnych sytuacji z jakimi stykają się kurierzy przemieżając codzienie miasto i doręczając przesyłki. Zawiera również kilka informacji na temat rodzajów rowerów, sposobności ich serwisowania, czy modyfikowania. Ponadto zamieszczonych jest kilka wskazówek na zagadnienie sprawdzonych ubiorów na każdą porę roku. Można również kilka dowiedzieć się o tym co dzieje się na ulicach stolicy z bezpośrednich relacji ludzi żyjących tym miastem. Sprawdź sam czy praca kuriera rowerowego jest w rzeczywistości tak pasjonująca i warta wątpliwości jak mówią o niej sami zainteresowani.

www: http://blog.kurier.waw.pl/

:: Kurier rowerowy | link nie działa/spam?


  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |Wpisów: 37543 Podkategorii:  2047 qlWeb